Bizim Hikayemiz

Farklı ülkeleri gezmenin, farklı kültürleri tanımanın, deneyimlemenin insanoğlunu zenginleştiren en önemli fırsat olduğuna inanıyoruz. Buradan yola çıkarak hem unutamayacağınız bir tatil yaşamanıza hem de hayat boyu çevrenize anlatabileceğiniz güzel hatıralar bırakmanıza yardımcı olmak üzerine Tatil Limanı Plus'ı hayata geçirdik… Seyahatinizi bir terzinin sizin ölçülerinize en uygun şekilde diktiği bir elbise gibi size özel olarak planlamak ana felsefemiz.

En Son Haberler

444-1945

Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00

Top
Tokyo'da Ziyaret Etmeniz Gereken 4 Ramen Dükkanı - Tatillimanı Plus
fade
4385
post-template-default,single,single-post,postid-4385,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.8.1,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Tatillimanı Plus / Genel  / Tokyo’da Ziyaret Etmeniz Gereken 4 Ramen Dükkanı
7 Mar

Tokyo’da Ziyaret Etmeniz Gereken 4 Ramen Dükkanı

Ramen çorba içinde sunulan eriştenin Japon mutfağındaki adıdır. Genellikle çorbası, et suyu ile yapılır ve dilimlenmiş et, kurutulmuş deniz yosunu, kamaboko, yeşil soğan ve hatta mısır gibi üst malzemeleri ile servis edilir. Japonya’daki hemen hemen her yöre veya ada Kyuşu’nun Tonkotsu Ramen’inden Hokkaido’nun Miso Ramen’ine kadar kendi Ramen çeşidine sahiptir.

Eğer sizin de yolunuz Tokyo’ya düşecek olursa mutlaka denemeniz gerektiğini düşünerek aşağıda Ramen yiyebileceğiniz 4 ayrı dükkanı belirttik. Ancak hatırlatmak isteriz ki özellikle bu tür dükkanlar küçük işletmeler olup şehrin koşuşturmacasından uzak, kirası düşük kenar köşede yerlerini almış olmalarına rağmen lezzet konusunda oldukça iddalılardır.

FUUNJI

 

KONJIKI HOTOTOGISU

 

SAIKORO

 

KIKANBO

tatillimpl

Yorum Yok

Cevap Yazın: