Bizim Hikayemiz

Farklı ülkeleri gezmenin, farklı kültürleri tanımanın, deneyimlemenin insanoğlunu zenginleştiren en önemli fırsat olduğuna inanıyoruz. Buradan yola çıkarak hem unutamayacağınız bir tatil yaşamanıza hem de hayat boyu çevrenize anlatabileceğiniz güzel hatıralar bırakmanıza yardımcı olmak üzerine Tatil Limanı Plus'ı hayata geçirdik… Seyahatinizi bir terzinin sizin ölçülerinize en uygun şekilde diktiği bir elbise gibi size özel olarak planlamak ana felsefemiz.

En Son Haberler

444-1945

Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00

Top
Yemeğin Tek kelime İle Harika Olduğu 7 Paris Restaurantı - Tatillimanı Plus
fade
4949
post-template-default,single,single-post,postid-4949,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.8.1,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
Tatillimanı Plus / Genel  / Yemeğin Tek kelime İle Harika Olduğu 7 Paris Restaurantı
Restaurant Alleno Paris Au Pavillon Ledoyen, Paris
30 Mar

Yemeğin Tek kelime İle Harika Olduğu 7 Paris Restaurantı

Gratinated onions à la Parisienne, Le Cinq

Şef Christian Le Squer, Champs-Elysées’in hemen dışındaki Chic 8. bölgede Four Seasons Hotel George V’de Le Cinq’i yönetiyor.

 

Pike brioche, Alléno Paris au Pavillon Ledoyen

Birkaç Fransız lokantası Alléno Paris au Pavillon Ledoyen’in tarihine, yerine veya müşterisine rakip olabilir.

 

Rum Baba with Armagnac, Le Jules Verne

Maestro Alain Ducasse’nin iki mekânının ilki olan Le Jules Verne, Eyfel Kulesi’nin birinci katında, 125 metre yüksekliğindeki konumu sayesinde Paris’teki en iyi manzaraya sahiptir.

 

Stuffed cabbage leaves, L’Arpège

Sebze ustası Alain Passard 1986 yılında L’Arpège’yi açtı ve üçüncü Michelin yıldızını on yıl içinde aldı – Fransız Michelin standartlarına göre olağanüstü bir başarı –

 

Oyster violine, Pierre Gagnaire

Çok sayıda Michelin yıldızına ev sahipliği yapan Pierre Gagnaire’nin diğer üç yıldızı da kentin kalbinde, Champs Élysées’den birkaç adım uzaklıktaki Hôtel Balzac’ın kendi adıyla anılan salonuna ait.

 

Pigeon with wild strawberries, Hélène Darroze La Salle à Manger

Hélène Darroze Saint-Germain-des-Prés’in kalbinde sol yakanın altıncı semtinde yaptığı iş ile herkesin tüm alkış ve ödüllerinini kazanıyor.

 

Lobster, girolles and tomatoes, Le Meurice Alain Ducasse

Rue de Rivoli, Louvre ve Tuileries bahçelerinden Place de La Concorde’ye kadar zarif bir şekilde ilerlemekle birlikte bal renkli binalarından hiçbiri Le Meurice Alain Ducasse ile yarışacak bir yemek salonu barındırmıyor.

tatillimpl

Yorum Yok

Cevap Yazın: