Bizim Hikayemiz

Farklı ülkeleri gezmenin, farklı kültürleri tanımanın, deneyimlemenin insanoğlunu zenginleştiren en önemli fırsat olduğuna inanıyoruz. Buradan yola çıkarak hem unutamayacağınız bir tatil yaşamanıza hem de hayat boyu çevrenize anlatabileceğiniz güzel hatıralar bırakmanıza yardımcı olmak üzerine Tatil Limanı Plus'ı hayata geçirdik… Seyahatinizi bir terzinin sizin ölçülerinize en uygun şekilde diktiği bir elbise gibi size özel olarak planlamak ana felsefemiz.

En Son Haberler

444-1945

Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00

Top
Gökyüzünün Altında Uyuyabileceğiniz Dünyanın En İyi Mekanları - Tatillimanı Plus
fade
4985
post-template-default,single,single-post,postid-4985,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.8.1,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
Tatillimanı Plus / Tatil  / Balayı  / Gökyüzünün Altında Uyuyabileceğiniz Dünyanın En İyi Mekanları
Sleeping Deck Sanctuary Makanyane Safari Lodge, Güney Afrika
7 Nis

Gökyüzünün Altında Uyuyabileceğiniz Dünyanın En İyi Mekanları

1. Sleeping Deck – Sanctuary Makanyane Safari Lodge, Güney Afrika

Madikwe Game Reserve’ün kalbinde bulunan Sanctuary Makanyane Afrika’nın harika manzarası içerisinde gece yıldızların altında uyumanızı sağlıyor. Yatak yükseltilmiş bir rampa üzerinde olması nedeni ile gündüz Afrika’nın çarpıcı manzaralarını görmenize, geceleri ise yıldızları keşfedebilmenize olanak sağlamakta.

 

2. Lake of Stars’ Bed – Nkwichi Lodge, Mozambik

Geceyi el değmemiş bir baobab ağacı kaplı plajda ya da küçük bir özel adanın kayalık kıyılarında geçirmeyi seçerseniz Mozambik’teki Nkwichi Lodge’daki Yıldızların Gölü kaçırmak istemeyeceğiniz bir deneyimdir.

 

3. “Mukokoteni” Bed – Loisaba Wilderness, Kenya

El yapımı ahşap bir platformda yükselen benzersiz şekilde tasarlanmış yıldız yatağına “Mukokoteni” denir ve Kenya’daki Loisaba Vahşi Doğal Hayatı Bölgesinde bulabilirsiniz.

 

4. View with a Room – Bangkok Tree House, Tayland

Tayland’daki Bangkok Ağaç Evi konukları 23 feet havada duran, palmiye ağaçları ile çevrili şık bir bambu yapımı güvertede uyumalarına izin veren “Bir Manzaralı Oda” ayırtma fırsatına her zaman sahipler.

 

5. Sky Bed on Wheels – Sanctuary Baines’ Camp, Botswana

Sanctuary Baines’ Camp’da konaklamakla ilgili en iyi nedenlerden biri de lüks süitlerindeki yatakların gökyüzünün altında unutulmaz bir gece için özel ahşap güverte üzerine serilebiliyor olmaları.

 

6. Cabriolet Suite – L’Albereta, Erbusco, İtalya

L’Albereta Relais & Chateaux’daki Cabriolet Suiti’nin en önemli özelliği Lombardiya’nın gökyüzüne açılabilir bir tavanı olması.

 

7. Tinyeleti Treehouse – Lion Sands Game Reserve, Güney Africa

Güney Afrika’nın Lion Sands Game Reserve’deki vahşi doğa içerisinde yer alan Tinyeleti ağaç evi kükreyen aslanları dinlerken milyonlarca yıldızla uyuyabileceğiniz şık bir şekilde donatılmış 50m2 güverteye sahiptir.

 

8. Outcrop Open Air Room at Kagga Kamma Nature Reserve – Güney Afrika

Çiftler ve balayı çiftlikleri için tasarlanan Kagga Kamma’daki açık hava odası, kayalık dağlarla ve Afrika’nın vahşi doğası ile çevrili bir inziva yeri.

 

9. “Machaan” Star Bed – Jamtara Wilderness Camp, Hindistan

Jamtara Wilderness Camp, konuklarına geleneksel Machan’ların üzerinde yıldızların altında romantik geceler içeren otantik bir Hint safari deneyimine sunmakta. Bu açık hava yatakları Hint ipekleri ile döşenmekte ve elde edilen gelirin büyük kısmı yerel çiftçileri desteklemek için kullanılmaktadır.

 

10. The Malori Sleep Out Deck – Tswalu Kalahari, Güney Afrika

Lüks büyük bir yatağa ve görkemli bir gökyüzünün sonsuz manzaralarına sahip olan Tswalu Kalahari’deki Malori uyku güvertesi 100.000 hektarlık özel bir rezervde bulunmakta olup ayrıca günbatımı görüntülerinden en iyi şekilde faydalanacak şekilde konumlandırılmıştır.

 

11. La Terraza Suite – La Valise, Mexico City

Mexico City’nin La Valise otelinin 3. ve son katında yer alan lüks La Terraza süitinin açık hava terasında hem büyük boy bir yatak hem de film seyredebilmeniz için projektör bulunmaktadır.

 

12. Mesa Pool Suite – Amangiri, Utah, Amerika

Grand Canyon’daki Amangiri’deki Mesa Havuz Süiti biri avludaki havuz kenarında, bir diğeri ise özel gökyüzü salonunda olmak üzere çöldeki gökyüzünün görülebileceği iki opsiyonu sunmaktadır.

 

13. Garden Daybed – Ackselhaus, Berlin, Almanya

Bali ve Akdeniz etkileri ile süslenmiş olan Berlin’in tam kalbindeki Ackselhaus otelinin arka avlusundaki bahçe perde bir pergola altında açık havada uyumanızı sağlamaktadır.

 

14. Outdoor Bed – DDG Retreat, Casares, İspanya

Casares, Endülüs’teki romantik bir sığınak olan DDG Retreat, 6 büyüleyici yamaç evi ve özel bir villadan oluşmaktadır. Bunların çoğu gölgelikli açık yataklar ile Sierra Crestellina Doğa Parkı’nın, parlayan Akdenizi’in ve Afrika kıyılarının muhteşem manzarasına bakmaktadır.

 

15. Star Bed – Zanzibar White Sand Luxury Villas & Spa, Tanzanya

Zanzibar White Sand Luxury Villas & Spa zümrüt yeşili denize bakan yıldız yatağı ile tropikal çevrenin güzelliğinin keyfini almanızı sağlar.

 

16. Open-air Bedroom – Balcon de Cordoba, İspanya

Harika Balcon de Cordoba Hotel’inin üzerine kurulu olan Ruzbahan süiti ayaklarınızın altına serilmiş bir şekilde uzanan UNESCO tarafından listelenmiş tarihi yapılar ve gece parlayan yıldızlarla uyuyabileceğiniz rahat bir açık hava yatak odası bulundurmaktadır.

tatillimpl

Yorum Yok

Cevap Yazın: