Bizim Hikayemiz

Farklı ülkeleri gezmenin, farklı kültürleri tanımanın, deneyimlemenin insanoğlunu zenginleştiren en önemli fırsat olduğuna inanıyoruz. Buradan yola çıkarak hem unutamayacağınız bir tatil yaşamanıza hem de hayat boyu çevrenize anlatabileceğiniz güzel hatıralar bırakmanıza yardımcı olmak üzerine Tatil Limanı Plus'ı hayata geçirdik… Seyahatinizi bir terzinin sizin ölçülerinize en uygun şekilde diktiği bir elbise gibi size özel olarak planlamak ana felsefemiz.

En Son Haberler

444-1945

Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00

Top
Toskana'da Bir İnziva Cenneti - Tatillimanı Plus
fade
5032
post-template-default,single,single-post,postid-5032,single-format-gallery,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.8.1,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
14 Nis

Toskana’da Bir İnziva Cenneti

Toskana’daki en eski ve en iyi korunmuş mülklerden biri olan Rosewood Castiglion del Bosco, UNESCO Dünya Mirası Val d’Orcia’nın kalbinde, Toskana’daki Montalcino’da yer almaktadır. Tesiste 23 süit ve onbir lüks villanın yanı sıra özel bir golf sahası, spa, şaraphane ve bağlar bulunmaktadır.

Brunello di Montalcino şarap yapımı bölgesindeki UNESCO listesinde yer alan Val d’Orcia’da bulunan Rosewood Castiglion del Bosco, Massimo ve Chiara Ferragamo tarafından kurulan 5.000 dönümlük bir kır evidir. Tesis Toskana’nın doğal güzelliği ve zengin gastronomik mirasının bir eseri olup 800 yıllık mülk antik kale kalıntıları, bir ortaçağ kilisesi ve Borgo’yu kapsamakta yani şu anda tesisin kalbini oluşturan tarihi bir köyü.

Mükemmel bir gastronomi mekanı olan Castiglion del Bosco, Brunello di Montalcino şaraphanesini, iki restoranı, organik bir sebze bahçesi ve bir yemek okulunu sunmaktadır. Tom Weiskopf tarafından tasarlanan mülkün nefes kesen 18 delikli golf sahası, İtalya’nın tek özel golf kulübünde eşsiz bir oyun deneyimi yaşatıyor. Şımartan bir spa, bol eğlence olanakları ve bölgedeki peyzajı ve kültürü vurgulamak için dikkatle seçilmiş etkinlikler ve geziler bu dünya standartlarındaki şık inziva merkezinin sundukları arasında yer almakta.

Nazik Toskana tonları ile ısınan tesisin geniş süitleri ve villaları olağanüstü bir konfor ve olağanüstü doğal güzelliğin tadını çıkarmak için, sade, kültürlü, sofistike bir çerçeve sunuyor. Borgo’nun kendi binalarında yer alan 23 süit antika mobilyalar, orijinal tekstil ve bir zanaatkarın elinden çıkan parçalar ile kendini göstermekte. Görünür ahşap kirişler ve keyifli köşeler, modern konforun ve en son teknolojinin yanında yer almış. Teraslar, pergola ve pitoresk manzaralar yeşilliklerle hayat bulmuş. Restore edilmiş 17. ve 18. yüzyıl çiftlik evlerinden oluşan onbir lüks villa değişen manzaranın ruh hallerini yakalamış. Taş, ahşap, antikalar ve özel mobilyalarla döşenmiş şık iç mekanlar, Sienese tonları, el yapımı parçaları ve hoş dokular ile ayrılmışlar. İki ila altı yatak odalı villaların tümünde özel ısıtmalı havuzlar bulunur ve bazı odalarda havuz evi, ev sineması veya özel tenis kortu bulunur.

tatillimpl

Yorum Yok

Cevap Yazın: