Bizim Hikayemiz

Farklı ülkeleri gezmenin, farklı kültürleri tanımanın, deneyimlemenin insanoğlunu zenginleştiren en önemli fırsat olduğuna inanıyoruz. Buradan yola çıkarak hem unutamayacağınız bir tatil yaşamanıza hem de hayat boyu çevrenize anlatabileceğiniz güzel hatıralar bırakmanıza yardımcı olmak üzerine Tatil Limanı Plus'ı hayata geçirdik… Seyahatinizi bir terzinin sizin ölçülerinize en uygun şekilde diktiği bir elbise gibi size özel olarak planlamak ana felsefemiz.

En Son Haberler

444-1945

Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00

Top
Çocuklar ile Dubai Tatili - Tatillimanı Plus
fade
5107
post-template-default,single,single-post,postid-5107,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.8.1,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Cocuklar ile Dubai Tatili
16 May

Çocuklar ile Dubai Tatili

Üç tema ve bir su parkının bir arada açılması aileler için birinci sınıf eğlence vaat ediyor.

 

MOTIONGATE

Ghostbusters, The Green Hornet, Şirinler, Kung Fu Panda, Madagaskar, Shrek ve Açlık Oyunları da dahil olmak üzere Hollywood’un en iyilerini gezme ve eğlencenin tadına varma imkanı sunuyor.

 

Legoland

İkonik küçük tuğlalardan inşa edilmiş, eğlenceli ve hayal gücü olan bir dünya sunuyor. Dubai’nin etkileyici siluetinin ve Ortadoğu’nun diğer yerlerindeki modellerin yer aldığı Miniland’ı ziyaret etmeyi unutmayın. Özellikle 2 ile 12 yaşlarındaki çocukları olan aileler için tasarlanan Legoland Waterpark’da 20’den fazla slayt bulunuyor ve çocuklar kendi Lego sallarını bile yapabiliyor.

 

Bollywood Parks

Bollywood Parks, türünün ilk tema parkı, Bollywood filmleri canlandırıyor. En sevdiğiniz Bollywood süper yıldızlarıyla tanışın, muhteşem geçit törenlerine tanık olun.

 

Rajmahal Tiyatrosu

Broadway tarzı Bollywood müzikal izlemek için Rajmahal Tiyatrosu’na gidin.

 

RIVERLAND

Ayrıca, dolaşırken gezinmek için ücretsiz olan parkların geçidi olan Riverland’i ziyaret edebilirsiniz. Bu alan restoranlar ve mağazalar ile doludur ve biri Ortaçağ Fransız Köyü olan tecrübe edebileceğiniz dört farklı bölüme ayrılmıştır.

Bir günde birden fazla parkı gezip gezmeyeceğinize bağlı olarak çeşitli bilet seçenekleri bulunmakta olup ziyaretinizi iki gün ya da bir haftaya yayabilirsiniz. Dubai’yi sık sık ziyaret ediyorsanız yıllık geçişler de mevcut.

Her tema parkı park tarzında restoranlar olup dondurmadan sosisli sandviçe açık büfeden pizza ve makarnaya kadar her şeyi bulabilirsiniz.

 

DUBAI MALL

Dubai Mall, en çok bilinen yerlerden biri olup mağazaların yanı sıra içerisinde çocukların yetişkin olarak oynayabileceği etkileşimli bir çocuk kasabası olan KidZania olup ayrıca Sega Republic, iki katlı interaktif oyun, oyun odası ve heyecanlı gezintiler de bulunmaktadır. Bunun yanında olimpik bir buz pateni pisti ve 22 ekranlı Reel Sinemaları bulacaksınız.

 

SOUK DOME

Souk Dome’da gerçek hayatta olan dinozor iskeletini görebilirsiniz, ancak bu sizleri etkilemiyorsa, 33.000 sakini olan Dubai Akvaryumu ve Sualtı Hayvanat Bahçesini kesinlikle kaçırmayın deriz.

tatillimpl

Yorum Yok

Cevap Yazın: