Bizim Hikayemiz

Farklı ülkeleri gezmenin, farklı kültürleri tanımanın, deneyimlemenin insanoğlunu zenginleştiren en önemli fırsat olduğuna inanıyoruz. Buradan yola çıkarak hem unutamayacağınız bir tatil yaşamanıza hem de hayat boyu çevrenize anlatabileceğiniz güzel hatıralar bırakmanıza yardımcı olmak üzerine Tatil Limanı Plus'ı hayata geçirdik… Seyahatinizi bir terzinin sizin ölçülerinize en uygun şekilde diktiği bir elbise gibi size özel olarak planlamak ana felsefemiz.

En Son Haberler

Top
Dubai - Tatillimanı Plus
fade
430
destinations-template-default,single,single-destinations,postid-430,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.8.1,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-light-header,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Dubai

Birleşik Arap Emirlikleri’nin en enerjik üyesi Dubai, hızlı gelişimi ve güçlü ekonomisiyle çölün ortasında serap gibi yükselen bir kent.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin en ilginç şehri Dubai, 2 milyon nüfuslu 7 emirlikten biri. Kimilerine göre çölün üzerindeki turizm ve spor merkezi; kimilerine göre de Orta Doğu’nun Venedik’i… Ülkede Müslüman olsalar dahi yabancıların camilere girmesi yasak. Dubai’de yazılı olmayan kurallar var. Şeffaf, açık yakalı ve dar giysiler giymek pek uygun değil. Ancak muhteşem kumsala sahip otellerde ve havuz başında istediğiniz gibi giyinebilirsiniz. Umduğunuzdan çok farklı bir coğrafya bulabileceğiniz çölün ortasındaki bu yeşil kent, inanın keşfetmeye değer.

Önemli Yerler

Burj Khalifa
Dubai Yapay Kayak Merkezi (Ski Dubai)
Burj El Arab
Dubai Çeşmeleri
Palmiye Adası
Emirlik Kuleleri
Jumeriah Camii
Bastakiya Semti
Şeyh Said El- Maktum’un Evi
Children’s City

Nereleri Gezebilirsiniz?

Burj Khalifa
Dubai Yapay Kayak Merkezi (Ski Dubai)
Burj El Arab
Dubai Çeşmeleri
Palmiye Adası
Emirlik Kuleleri
Jumeriah Camii
Bastakiya Semti
Şeyh Said El- Maktum’un Evi
Children’s City

Neler Yapabilirsiniz?

Dubai Sahilleri’nde deve üzerinde gezintiye çıkın.
Çölde safari yapın.
Dubai kayak merkezinde çöl ortasında kışı yaşayın.
Sayısız alışveriş merkezinde vergisiz alışverişin keyfini çıkarın.

Dubai'ye tatile çıkmaya ne dersiniz?

Yorum Yok

Cevap Yazın: