Bizim Hikayemiz

Farklı ülkeleri gezmenin, farklı kültürleri tanımanın, deneyimlemenin insanoğlunu zenginleştiren en önemli fırsat olduğuna inanıyoruz. Buradan yola çıkarak hem unutamayacağınız bir tatil yaşamanıza hem de hayat boyu çevrenize anlatabileceğiniz güzel hatıralar bırakmanıza yardımcı olmak üzerine Tatil Limanı Plus'ı hayata geçirdik… Seyahatinizi bir terzinin sizin ölçülerinize en uygun şekilde diktiği bir elbise gibi size özel olarak planlamak ana felsefemiz.

En Son Haberler

Top
Maldivler - Tatillimanı Plus
fade
4146
destinations-template-default,single,single-destinations,postid-4146,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.8.1,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-light-header,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Maldivler

Hint Okyanusu’nun ortasında mavinin en güzel tonlarının yer aldığı binden fazla mercan adasının oluşturduğu bir cennet olan Maldivler birbirinden güzel plajları, lüks otelleri ve huzurlu ortamıyla keyifli bir tatil sunuyor.

Doğanın en iyi sakladığı sır, Maldivler… Derin mavi Hint Okyanusu’nda inci taneleri gibi serpilmiş 26 atolde toplanmış 1190 ada topluluğu Maldiv Cumhuriyeti’ni oluşturuyor. Adalar ve adaları çevreleyen mercan kayalarının arasında kalan lagünlerin beyaz kum renginin okyanusun derin mavisiyle uyumu, dünyadaki nadir doğa harikalarından birini sunuyor. Maldivler’i farklılaştıran en büyük özellik ise bembeyaz, incecik tanelerden oluşan kumsalları.

Önemli Yerler

Hukuru Miskiiy Camii
Hulhumale Adası
Jumhooree Maidhaan (Bağımsızlık Meydanı)
Male Balık Pazarı
Mulee-aage Sarayı
Sultan Parkı ve Ulusal Müze

Nereleri Gezebilirsiniz?

Hukuru Miskiiy Camii
Sultan Parkı ve Ulusal Müze
Mulee-aage Sarayı
Jumhooree Maidhaan (Bağımsızlık Meydanı)
Masjid-al-Sultan Muhammad Thakurufaanu Al Auzam
Hulhumale Adası
Male Balık Pazarı

Neler Yapabilirsiniz?

Su sporları ve şnorkelle dalış yaparak su altı güzellikleri keşfedin.
Günübirlik tekne turları ile komşu adaları keşfedin.
Balık etinden yapılan bir çeşit pasta olan Kuli Boakiba’yı deneyin.
Kumsallarda uzun yürüyüşlere çıkıp mercan kayalarını keşfedin.
Hindistan cevizi ve kurutulmuş balık etiyle yapılan Gula yemeğini tadın.

Maldivler'e tatile çıkmaya ne dersiniz?

Yorum Yok

Cevap Yazın: