Bizim Hikayemiz

Farklı ülkeleri gezmenin, farklı kültürleri tanımanın, deneyimlemenin insanoğlunu zenginleştiren en önemli fırsat olduğuna inanıyoruz. Buradan yola çıkarak hem unutamayacağınız bir tatil yaşamanıza hem de hayat boyu çevrenize anlatabileceğiniz güzel hatıralar bırakmanıza yardımcı olmak üzerine Tatil Limanı Plus'ı hayata geçirdik… Seyahatinizi bir terzinin sizin ölçülerinize en uygun şekilde diktiği bir elbise gibi size özel olarak planlamak ana felsefemiz.

En Son Haberler

Top
Marsilya - Tatillimanı Plus
fade
3654
destinations-template-default,single,single-destinations,postid-3654,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.8.1,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-light-header,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Marsilya

Foçalı denizcilerin M.Ö. 6 Yüzyıl’da kurduğu nefis bir liman kenti olan Provence-Alpes-Côte d’Azur ziyaretçilerini gündüz deniz, gece ise ışıklı limanıyla büyüleyerek Notre Dame de la Garde Bazilikası ve Marsilya Opera Binası ile tarihsel bir yolculuğun başlangıç noktasıdır.

Avrupa’da en büyük kara alanına sahip olan Fransa’nın ikinci en büyük şehri Marsilya, Provence’ın sınırları içinde yer alıyor. Bazıları şehrin merkezi olarak, St. Charles Garı’nı bazıları ise Le Vieux-Port denilen eski limanı kabul ediyor. Şehir merkezine 30 km uzaklıktaki Marsilya Havaalanı’ndan her 20 dakikada bir hareket eden otobüsler, yolcuları Saint Charles Garı’na getiriyor.

Önemli Yerler

Cathedral de la Major
Chateau d’If
Katalan Plajı
Le Vieux Port (Eski Liman)
Notre Dame de la Garde Bazilikası
Palais du Pharo (Pharo Sarayı)

Nereleri Gezebilirsiniz?

Notre Dame de la Gadre Bazilikası
Eski Liman
Katalan Plajı
Palais du Pharo (Pharo Sarayı)
Le Panier Tarihi Semti
Chateau d’If
Cathedral de la Major

Neler Yapabilirsiniz?

Notre Dame de la Gadre Bazilikası
Eski Liman
Katalan Plajı
Palais du Pharo (Pharo Sarayı)
Le Panier Tarihi Semti
Chateau d’If
Cathedral de la Major

Marsilya'ya tatile çıkmaya ne dersiniz?

Yorum Yok

Cevap Yazın: