Bizim Hikayemiz

Farklı ülkeleri gezmenin, farklı kültürleri tanımanın, deneyimlemenin insanoğlunu zenginleştiren en önemli fırsat olduğuna inanıyoruz. Buradan yola çıkarak hem unutamayacağınız bir tatil yaşamanıza hem de hayat boyu çevrenize anlatabileceğiniz güzel hatıralar bırakmanıza yardımcı olmak üzerine Tatil Limanı Plus'ı hayata geçirdik… Seyahatinizi bir terzinin sizin ölçülerinize en uygun şekilde diktiği bir elbise gibi size özel olarak planlamak ana felsefemiz.

En Son Haberler

Top
Santorini - Tatillimanı Plus
fade
4572
destinations-template-default,single,single-destinations,postid-4572,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.8.1,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-light-header,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Santorini

Gün batımı, volkanik yapısı, lezzetli şarapları, müthiş manzarası tablo güzelliğinde evleri ve çiçeklerle kaplı sokakları ile 2015 Traveler’s Choice Awards tarafından ‘dünyanın en güzel adası’ seçilen ve Yunan adaları arasında en romantik olması dolayısı ile balayına çıkanların en çok tercih ettiği ada Santorini.

Tarihi ve doğasıyla, dünyanın en unutulmaz yerlerinden biri olan Santorini, sıra dışı deneyimler yaşatıyor. Gerçek bir volkana tırmanmak veya sıcak pınarlarda yüzmek adrenalin tutkunlarını kuşkusuz çok mutlu ediyor.

Önemli Yerler

Agiou Mina Kilisesi
Akrotiri Antik Kalıntıları
Kırmızı Kumsal
Koutsoyannopoulos Şarap Müzesi
Megaro Gyzi Kültür Merkezi
Thira Tarih Öncesi Müzesi

Nereleri Gezebilirsiniz?

Thira Prehistorik Müzesi
Mavi Kubbeli Platsani Kilisesi
Akrotiri Antik Kalıntıları
Kırmızı Kumsal
Katolik Katedrali
Megaro Gyzi Müzesi
Agiou Mina Kilisesi
Şarap Müzesi
Thira Köyü
Oia Kasabası

Neler Yapabilirsiniz?

Yerel bağların üzümleriyle üretilmiş şarapları tadın.
Kaldere Koyu’nun eşsiz manzarasını izleyin.
Firada’da eşeklerle bölgeyi gezin.
Adaya özgü el yapımı takılardan satın alın.

Santorini'ye tatile çıkmaya ne dersiniz?

Yorum Yok

Cevap Yazın: