Bizim Hikayemiz

Farklı ülkeleri gezmenin, farklı kültürleri tanımanın, deneyimlemenin insanoğlunu zenginleştiren en önemli fırsat olduğuna inanıyoruz. Buradan yola çıkarak hem unutamayacağınız bir tatil yaşamanıza hem de hayat boyu çevrenize anlatabileceğiniz güzel hatıralar bırakmanıza yardımcı olmak üzerine Tatil Limanı Plus'ı hayata geçirdik… Seyahatinizi bir terzinin sizin ölçülerinize en uygun şekilde diktiği bir elbise gibi size özel olarak planlamak ana felsefemiz.

En Son Haberler

444-1945

Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00

Top
Gizlilik Sözleşmesi - Tatillimanı Plus
fade
4224
privacy-policy,page-template-default,page,page-id-4224,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.8.1,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-dark-header,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Gizlilik Sözleşmesi

Bu metin Tatil Limanı Plus gizlilik ve bilgi güvenliği politikaları hakkında sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

www.tatillimaniplus.com internet sitesi, Meander Turizm Deniz Taş. Tic. Ve San. A.Ş.’ye aittir. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımızın bilgi güvenliği firmamız için önem taşımakta olup bu metin, Tatil Limanı Plus gizlilik ve bilgi güvenliği politikaları hakkında sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, sunulan hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Sitemizde sunulan fırsatlardan e-posta ile düzenli olarak haberdar olmak veya satın almak istediğinizde, size daha iyi hizmet sunabilmek için temel kişisel bilgilerinizi sizden istiyoruz.

Sizin bilginiz dahilinde Tatil Limanı Plus tarafından kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz titizlikle korunmaktadır. Tatil Limanı Plus hizmet kalitesini arttırmak amacıyla randevu alınması, organizasyon tarihlerinin netleştirilmesi, hizmet bedellerinin tahsilatı gibi konularda kişisel bilgilerinizi gereken durumlarda iş ortakları ile paylaşabilir. Ödeme altyapısı sağlayıcılar gibi bazı iş ortakları yurtdışından hizmet veriyor olabilirler. Bunun dışında, kişisel bilgileriniz hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece 3. kişilerle kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Tatil Limanı Plus, üye olurken verdiğiniz ve yaptığınız satın alımlar sırasında oluşan bilgileri istatistiki değerlendirmeler, web sitesinin geliştirilmesi ve kullanıcı deneyiminin iyileştirilmesi için dilediği biçimde kullanabilir.
Kayıt olurken verdiğiniz veya www.tatillimaniplus.com’da ilgili bölümlere bıraktığınız e-posta adresinize aksini talep etmediğiniz sürece fırsatlarımızla ilgili bilgilendirme e-postaları gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-postaları almamak için bizimle bağlantıya geçerek günlük bilgilendirme listemizden çıkartılmayı talep edebilirsiniz.

Web sitemizdeki hizmetleri satın almak için kullandığınız kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Tatil Limanı Plus tarafından saklanmamaktadır. Vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri SSL ile şifrelenerek, doğrudan bankaya iletilmektedir.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanız gerektiğini vurgulamak isteriz.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde Tatil Limanı Plus tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

www.tatillimaniplus.com’daki gezintiniz sırasında size daha kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için çerezler (cookie) kullanılmaktadır.