Bizim Hikayemiz

Farklı ülkeleri gezmenin, farklı kültürleri tanımanın, deneyimlemenin insanoğlunu zenginleştiren en önemli fırsat olduğuna inanıyoruz. Buradan yola çıkarak hem unutamayacağınız bir tatil yaşamanıza hem de hayat boyu çevrenize anlatabileceğiniz güzel hatıralar bırakmanıza yardımcı olmak üzerine Tatil Limanı Plus'ı hayata geçirdik… Seyahatinizi bir terzinin sizin ölçülerinize en uygun şekilde diktiği bir elbise gibi size özel olarak planlamak ana felsefemiz.

En Son Haberler

Top
Hakkımızda - Tatillimanı Plus
fade
243
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-243,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.8.1,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-breadcrumbs-area-text-size-medium,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-light-header,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Hakkımızda

Hakkımızda

Meander Travel 1977 yılında Kuşadası’nda kurulmuş 39 senedir faaliyetlerine devam eden ve 2017 senesinde 40. kuruluş yılını ikinci nesil yönetiminde kutlayacak olan bir aile şirketidir. Firma 1977 senesinde Samos ve Kuşadası arasında feribot seferleri yaparak Kuşadası bölgesindeki tarihi yerleri görmeye gelen tur operatörü misafirlerine günübirlik çevre turları düzenleyerek ve aynı zamanda UNESCO’nun “Evrensel Miras Anıtı” listesinde yer alan Patmos Adası’na da seferler başlatarak iş dünyasına önemli bir adım atmıştır.

Aynı yıllarda Kuşadası Limanı’na uğrayan Yunan bandıralı feribot ve major kruvaziyer firmalarının acenteliklerini yaparak liman şehrini ziyaret eden müşterilerin gezilerini organize etmiş ve ilerleyen yıllarda ise Kuşadası çıkışlı olarak düzenlemeye başlaması ile birlikte Türkiye’de bir çok turizm şirketine de önderlik ederek ülkemizdeki gemi turizminin ilk temellerini de böylelikle atmıştır.

Firma Avrupalı tur operatörlerini ikna ederek İzmir Havalimanı’na charter uçuşlarına başlamalarını sağlamış ve dönemin saygın Avrupalı seyahat firmalarının temsilciliğini de almıştır.

Daha sonraki yıllarda ise şirket yatırımlarını Samos, Patmos seferleri ve gemi turlarının yanında Amerikan pazarında da önemli bir yere sahip olarak bir çok tur operatörü, üniversite ve bilumum seyahat acentesine kültürel, dini ve lüks seyahat imkanları sunmaya devam etmiştir.

2008 yılında Meander Travel’a ait olarak kurulan “Tatillimani.com” web sitesi 2015 yılında yaptığı kurumsallaşma hamlesiyle ‘’Mil’’ kazandıran, yerli ve yabancı farklı markalarla partnerliğini yürüten Türkiye’nin tek Yunan Adaları odaklı sitesi özelliğini taşıyan e-ticaret tatil sitesi olmuştur.

Meander Travel 2017 yılı başlarında yurtdışı gezi kolaylığı sağlayan Tatil Limanı Plus’ın temellerini atarak siz değerli müşterilerimize sunmanın kıvancı yaşamaktadır.

Tatil Limanı Plus;

Farklı ülkeleri gezmenin, farklı kültürleri tanımanın, deneyimlemenin insanoğlunu zenginleştiren en önemli fırsat olduğuna inanıyoruz. Buradan yola çıkarak hem unutamayacağınız bir tatil yaşamanıza hem de hayat boyu çevrenize anlatabileceğiniz güzel hatıralar bırakmanıza yardımcı olmak üzere Tatil Limanı Plus’ı hayata geçirdik… Seyahatinizi bir terzinin sizin ölçülerinize en uygun şekilde diktiği bir elbise gibi size özel olarak planlamak ana felsefemiz.

1977 senesinden beri başarıyla sunmakta olduğumuz kişiye özel seyahat tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak istiyoruz. Herkesin bildiği fakat herkesin göremediği destinasyonlardaki detayları görmek, lokal hayatı yakalamak, ziyaret edilen ülkeyi koklamak, tutabilmek, sizlere hissettirebilmek bizim farkımız olacak.

Tatil Limanı Plus İstanbul Ofis

Halaskargazi Cad. Günaydın Apt. No:12 Kat:4 D:8

Şişli – Istanbul 34371

Telefon: (212) 458 10 17

Fax: (212) 458 10 71

Email: istanbul@tatillimaniplus.com

Tavsiye Edilenler