Bizim Hikayemiz

Farklı ülkeleri gezmenin, farklı kültürleri tanımanın, deneyimlemenin insanoğlunu zenginleştiren en önemli fırsat olduğuna inanıyoruz. Buradan yola çıkarak hem unutamayacağınız bir tatil yaşamanıza hem de hayat boyu çevrenize anlatabileceğiniz güzel hatıralar bırakmanıza yardımcı olmak üzerine Tatil Limanı Plus'ı hayata geçirdik… Seyahatinizi bir terzinin sizin ölçülerinize en uygun şekilde diktiği bir elbise gibi size özel olarak planlamak ana felsefemiz.

En Son Haberler

444-1945

Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00

Top
Sıkça Sorulan Sorular - Tatillimanı Plus
fade
667
page-template-default,page,page-id-667,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.8.1,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-dark-header,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Sıkça Sorulan Sorular

Sunmakta olduğumuz servis ve seyahat detayları hakkında gerekli olduğunu düşündüğümüz bazı soru ve yanıtlarını aşağıda sizler için derledik.

Grup ile seyahat etmek

Sizi, yolculuğunuzun başından sonuna ayrıcalıklı hissettirecek tüm detayları düşünüyor ve sizin için planlıyoruz. Ancak arkadaş grubunuzu, ailenizi, klüpdeki dostlarınızı bir araya getirerek kendi grubunuzu yaratabilir ve dolayısı ile otel, uçak, feribot vs gibi seyahat unsurlarının gruplara sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Neden hareket 2 gece/3 gün, daha fazla geceleme yapamaz mıyım?

Seyahatleri 2 gece/3 gün olarak başlangıç noktası baz aldık. Seyahatinizi elbette dilediğiniz kadar uzatabilir ve dolayısı ile ziyaret ettiğiniz ülkeyi daha fazla keşfetme imkanına sahip olabilirsiniz.

Seyahatime dahil olan servisler nelerdir?

Seyahatinize standart olarak uçak biletiniz, havaalanı vergileriniz, ziyaret edeceğiniz ülkedeki havalimanı/otel/havalimanı size özel transferiniz, kalacağınız otel ve Tursab seyahat sigortanız dahildir. Bunun yanında ziyaretiniz sırasında arzu ettiğiniz gösteri, show, tiyatro, tren bileti vs gibi tüm etkinlik ve servisler ücrete ilave edileceklerdir.

Ulaşım detaylarını nasıl organize ediyorsunuz?

Yurtdışına yapacak olduğunuz seyahatleriniz için genellikle hava ulaşımı kullanılmakta ve dolayısı ile seçimi tamamen sizlerin ekonomi ve konforuna en uygun şekilde organize etmeye çalışıyoruz. Başlıca önem teşkil eden hususlar arasında yaşadığınız yerin havalimanına olan mesafesi, havayolu şirketi, mil programına üyesi olmanız, tercih ettiğiniz uçuş saatleri gibi detaylar yer almaktadır.

Vize Bilgisi

Her ülkeye ait hazırladığımız seyahat sayfasında gerekli olan vize detayları belirtilmektedir. Seyahat edeceğiniz ülke tarafından istenilen vizeye sahip değilseniz lütfen firmamızla irtibata geçerek gerekli vizeye hemen temin edebilirsiniz.

Rezervasyonum için ödemeyi nasıl yapabilirim?

Seyahatiniz için ödemenizi ister ofisimizde bizleri ziyaret ederek birlikte içeceğimiz bir kahve üzerine, isterseniz banka havalesi ile, dilerseniz sizi yönledireceğimiz online ödeme sayfası ile yapabilirsiniz.

Seyahat sigortası?

TURSAB zorunlu seyahat sigortasını sizler adına ve seyahatiniz boyunca geçerli olacak şekilde tanzim etmekteyiz.

Seyahat ettiğim ülkede ne gibi hizmetler sunabilirsiniz?

Arzu ettiğiniz taktirde en uygun otel seçeneklerinden ulaşım alternatiflerine, restoran önerilerinden, rehberlik hizmetlerine, turlar ve aktivitelerden dilediğiniz showlara kadar hemen hemen herşeyi size sunabiliriz.

Belirli bir tema ile ilgili seyahat organize edebilir misiniz?

Elbette, ilgi alanınıza giren konuyu belirttiğiniz taktirde seyahatinizi bu tema üzerine inşa ederek kalacak olduğunuz süre boyunca en iyi şekilde hoşça vakit geçirmenizi sağlayabiliriz.